Vítajte na stránkach spoločnosti DZS – M.K. TRANS s.r.o. Michalovce – prevádzkovateľa mestskej hromadnej dopravy, dopravno-zdravotnej služby a nepravidelnej dopravy.

DZS - M.K Trans, s.r.o. je profesionálna dopravná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie bezpečných a kvalitných dopravných služieb. Naši skúsení šoféri kladú dôraz na vašu spokojnosť a pohodlie. Sme hrdí na to, že sa staráme o študentov, rodičov a všetkých našich zákazníkov s láskou a starostlivosťou. Vaša bezpečná a príjemná cesta je pre nás najdôležitejšia.

Naša vízia

Našou víziou je poskytovať najlepšie a najspoľahlivejšie dopravné služby v našej oblasti. Chceme byť lídrom v odvetví dopravy a získať dôveru našich zákazníkov vďaka kvalite, bezpečnosti a profesionálnemu prístupu.

Misia

Našou misiou je zabezpečiť pohodlnú, bezpečnú a cenovo dostupnú dopravu pre našich cestujúcich. Snažíme sa vytvoriť pozitívne a obohacujúce skúsenosti pre našich zákazníkov, či už ide o študentov, pracujúcich alebo ostatných cestujúcich. Zameriavame sa na kontinuálne zlepšovanie a inovácie, aby sme mohli naplniť očakávania našich zákazníkov a prispieť k lepšiemu pohybu a životu v našej komunite.