Diaľková preprava

+421 905 291 373

+421 915 394 076

DZS - M.K. Trans, s.r.o

Prepájame Vaše mesto

Mestská hromadná doprava (MHD) je jednou z našich hlavných priorít. Naše MHD linky sú dôkladne plánované, aby pokrývali všetky významné časti mesta a zabezpečovali spojenie k dôležitým destináciám, ako sú školy, nemocnice, nákupné centrá a kultúrne zariadenia. Zabezpečujeme, aby naše autobusy pravidelne dochádzali, a naši šoféri sú školení, aby zaručili bezpečnú a pohodlnú jazdu pre všetkých cestujúcich.

Ako dopravná firma si uvedomujeme, že nie všetci cestujúci potrebujú tradičné pravidelné linky. Preto sme tiež zaviedli nepravidelnú autobusovú prepravu osôb. Naše flexibilné služby umožňujú prepravu skupín ľudí na základe ich špecifických potrieb a časových preferencií. Či už ide o organizáciu spoločenských akcií, firemných výletov alebo individuálnych preprav, naša spoločnosť je pripravená prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov.

Autobusy na objednávku - zájazdy, objednávky, podujatia

Okrem MHD sa tiež špecializujeme na dopravno-zdravotnú službu. Naše sanitky a vozidlá vybavené potrebným zdravotníckym vybavením umožňujú prepravu pacientov, ktorí potrebujú lekársku starostlivosť, medzi zdravotníckymi zariadeniami, domovom a rehabilitačnými centrami. Sústredíme sa na bezpečnosť, dôstojnosť a komfort pacientov, ktorí potrebujú našu pomoc.

Dopravná - zdravotná služba

DZS - M.K. Trans, s.r.o

DZS - M.K. Trans, s.r.o

Profesionálni vodiči

Naši vodiči sú vyškolení profesionáli, ktorí kládnu dôraz na bezpečnosť a kvalitnú obsluhu. Zaisťujeme, aby bola Vaša cesta príjemná a bezstarostná.

O Nás

DZS - M.K Trans, s.r.o. je profesionálna dopravná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie bezpečných a kvalitných dopravných služieb. Naši skúsení šoféri kladú dôraz na vašu spokojnosť a pohodlie. Sme hrdí na to, že sa staráme o študentov, rodičov a všetkých našich zákazníkov s láskou a starostlivosťou. Vaša bezpečná a príjemná cesta je pre nás najdôležitejšia.

Naše pobočky

Staničná 1720/3, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny
Pondelok - piatok
7:00 - 15:00

mhd@dzsmktrans.sk

Družstevná 1477/22, 066 01 Humenné

Otváracie hodiny
pondelok - piatok
8:00 - 15:00

mhd@dzsmktrans.sk

Námestie svätého Mikuláša 21, 064 01 Stará Ľubovňa

Informačné centrum


mhd@dzsmktrans.sk

Spojte sa s nami !